iTunes iPhone u görmüyor [ÇÖZÜM]


iTunes iPhone u görmüyor [ÇÖZÜM]

Konuyla ilgili genel sıkıntılar ve çözümlerini buradan yazıyorum.

İlk olarak “TAŞINABİLİR AYGITLARDA GÖZÜKMÜYOR” şeklinde sıkıntı yaşayanlar var. Eğer gözükmüyorsa telefonu bilgisayarınız hiç görmüyor demektir. Yani usb kablosunda yada bilgisayara taktığınız usb girişinde sıkıntı olabilir. Farklı bir girişe takarak veya farklı bir usb kablosuyla tekrar deneyin. Bunun daha farklı çözümü olamaz en olmadı bilgisayara format atacaksınız. Yada bilgisayarı çöpe atın gitsin:)

————————–

Gelelim ikinci sıkıntıya. “DRİVER” kısmı bende yok diyenler var. bunun çözümü de aygıt yöneticisinde sürücü güncelleştir seçeneğine tıkladıktan sonra “GÜNCEL YAZICI SÜRÜMÜNÜ OTOMATİK ARA” seçeneğine tıklayıp bilgisayarın internetten driverı bulmasını bekleyip yüklemektir.

Bu anlatılanlar sizi %100 çözüme ulaştıracaktır demiyorum çünkü…

source

32 thoughts on “iTunes iPhone u görmüyor [ÇÖZÜM]

  1. Drivers'taki bağlantının kopyalanması gerektiğini göstermiyorsun ve video çok hızlı. Ben tahmin yürüterek koplayıp, aygıt sürücüsü kısmına yapıştırdım, oldu şuan gözüküyor telefon itunesta.

  2. Allah senden razı olsun dostum ya ellerine emeğine sağlık. Çok ama çok teşekkür ederim sorunumu senin bilgin sayesinde çözdüm 🙂 Başarıların devamını dilerim iyi çalışmalar

  3. Selamun aleykum krds benım 2 hafta once usb ye gırınce felan calısıyodu fotografları pc ye atmam lazımda ben sımdı usbyi pc ye baglıyınca telefon sarj oluyo birde iTuneside acıyo ama Benım fotografları almam lazım yani o yuzden Bana iphonedeki fotografları nasıl alabılırım pc ye bide bendede taşınabilir aygıtlar cıkmadı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *