Steam Üzerinden Oyun Paylaşımı (Family Share) Nasıl Yapılır ?Videoyu beğendiyseniz “Like” butonuna basmayı unutmayın !

Bizden gelecek en yeni videolardan anında haberdar olmak için subscribe olmayı da unutmayın !

Facebook: http://www.facebook.com/BordoOyuncular

source

38 thoughts on “Steam Üzerinden Oyun Paylaşımı (Family Share) Nasıl Yapılır ?

 1. oldu paylaşım… fakat multiplayer – network oynamak istediğimizde asıl hesabın şu anda bu oyuna ihtiyacı var 3 dk içinde atılacaksınız uyarısı geliyor. Hiç mi baba oğul oyun oynamayacağız?

 2. Abi elinize sağlık video güzel olmuşta ben arkadaştan gta5 aldım paylaşımla socialclub diye bişiy istedi üye oldum activation code istiyo orjinalmiş gibi ama ben paylaşımla oynamak istiyorum nasıl yapıcam??

 3. Peki, hesabını arkadaşına veren kişi kendi bilgisayarından arkadaşının yapmış olduğu family share'i etkisiz hale getirme veya tamamen kaldırma hakkına sahip mi yoksa family share'i iptal etmek için kişinin arkadaşı ilk önce kendi bilgisayarından mı iptal etmesi gerekiyo????
  -Kısaca arkadaşımı kicklemek istiyorum.

 4. abi şimdi bende h1z1 king of the kiill var bide h1z1 king of the kill test server bende aynısını yaptım diğer hesapta sadece king of the kill test server gözüküyor

 5. Bir sorum var;
  Ben arkadaşıma steam aile paylaşımı yapıyorum sorunsuz herşey oluyor ama arkadaşım steamden çıkıp girince bidaha paylaşmam gerekiyo,bunun nasıl sürekli paylaşılmış kalmasını sağlayabilirim?

 6. Hocam merhaba cevaplarsan sevinirim 2 tane hesabım var ilk hesabımda 1-2 oyun var 2. hesabımda ise 17 falan bende gta5 aldım ama ilk hesabıma aldım yanlışlıkla eğer erişim talebi yaparak gta5'i 2. hesabımda yetkilendirirsem onun kütüphanesinde gözükür mü? Şimdiden cevaplarsan teşekkür ederim.

 7. Bişey sorucam ben aynı bilgisayardan iki farklı steam hesabının oyunlarını oynamak istiyorum yetkilendirme istemelisin diyor istediğimde ise steam yetkilendirme isteği gönderimi başarısız (account disabled) yazısı alıyorum bu konuda bir fikrin varmı ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *